Kertenkele 38. Bölüm izle Tek Parça Yeni !! 24 Ekim 2015 #Kertenkele

Kertenkele 38. Bölüm Özeti: Atv'de Yayınlanan Dizisi Kertenkele Yeni Bölüm ile Sizlerle Kaldığı Yerden Devam ediyor.Melis Zehran'ın Kendini intihar Etmeden Önce Zehra'yı ikna Edip Kertenkele'nin Adresini Zehra'ya Verip Zehranın Artık Aşkın'ı Bulabimesi için Aldığı Adrese Gittiğinde Kapıyı Çaldıkça Açılmayan Kapı Zehranın Aklında Bir Sürü Kötü Düşünceler Yapmaya Sebep Olur.Oysaki Melis'in Gerçekten Kötü Bir Niyetle bu adresi Vermediğini Bildiği Halde Zehran'ın Ona Yargısız infaz Yapması Melis'i Çok Üzer Bakalım Zehra Artık Melis'i Affedecekmi ? Gerçekten Olağa haller Yaşanan Dizi Yine Kaldığı Yerden Aksiyon Ve Güzel Dolu Anlar Yaşatan Dizi Kertenkele 38. Bölüm ile Yine Kaldığı yerden Devam ediyor.Müjgan Hanım Gelmeseydi Belki Ziya hoca'nın Kapıyı Açması Belki Olacaktı Fakat Müjgan'ın Gelmesi Herşeyi Berbat Etmiştir.
Kertenkele
Ahmet Hoca diye Kendi Sanan Kara Faruk ise Okulda Dersleri Verirken Eski Dostunu Karşısında Görünce Hafızası'nın Kaybetmesi Onu'da Tanımamıştır.Son Anda Karşılaşmalarına Engel Olan Müür Bey.Büyük Bir Buluşmaya Engel Olmuştur.Öte Yandan Ziya Hocadan Yıllık Dosyaları isteyen müdür Bey Bu Dosyaların nerede Olduğunu Bilmeyen Ahmet Hoca ise Bu Durum Karşısında Ne Yapacağını Bilemez Ve Yine Müjgan Hanım'a Gitmek Zorunda Kalır.Kertenkele 38. Bölüm izle Fakat Müjgan Hanım  Yine Bir Triplere Girer Ve Ahmet Hoca ile Konuşmamaya Çalışır.Fakat  Ahmet Hocanın Bu Bilgilere İhtiyacı Olduğu için Mecburen Müjgan Hanım'ın İstediği Gibi Hareket eder Ve Onu ikna Etmeyi Başarır.Bu Olaydan da Ucuz Kurtulur Bakalım Daha Neler Olacak ?
kertenkele
Diğer Taraftan Melis ise Zehran'ın Söyledikleri Sözlerden Sonra Ona Kızar Ve Bir An Önce Gerçekten Ziya Hocanın Orada Olup Olmadığını Kontrol Etmek ister.Bunun Üzerine Eve Geldiğinde Ahmet Hoca Evdedir Onunla Bir Çay içmek için Eve Girer Diğer Taraftan Melis ise Bunu Bir Fırsat Bilip Ahmet hocayı ikna Edip Onu Baştan Çıkarmaya Çalışır.Ve Bu Sebeple Zehra'dan intikam Alacaktır.Fakat Son Anda Bu Durumdan Vaz Geçip Vijdan Yapar Melis'in Bu Tavırlarına Şaşıran Ahmet hoca ise Yavaş Yavaş Ona Aşık Olacak Gibi Gözüküyor.Ahmet Hoca Ne Olduğunu Anlamadan Melis2in Kalkması Ona Karşı Bir Hata Yaptığını Düşündürmüştü Ve Bunun Üzerine Akşam Olunca Melis'in Kaldığı Eve Gidip Onunla Bir Çay içmek ister.Fakat Orada Olanlar Olur.
kertenkele 38. bölüm izle ile ilgili görsel sonucu
Her şeyden habersiz öğretmenliğe idame eden Kertenkele ile onu Ahmet şimşek sanan haylaz öğrencileri arasındaki Aksiyonlar Yine devam etmektedır. sevket`in Kertenkele`d
en habersız kolejdeki kantinin Çalıştırmasına talip olması ve Semih`in ''kardeşinin'' Ziya Hoca'nın okuluna Kaydını Yaptırması isleri daha da karmaşa duruma sokacaktır.
Melis`in Çok Gizli Tuttuğu Kertenkele ile Aralarındaki Dostluk ilerlemeye Başlamaktadır. Kertenkele iki değişik insan şekilde tanındığının bilincinde olarak kim olduğuna dair soru işaretleri ile boğuşurken kendisini Zehra`nın yaşadığı malikânenin kapısında bulacaktır... 
KERTENKELE YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

Labels: , , , , ,Leave A Comment:

Toplistler

Blogger tarafından desteklenmektedir.